Agenda
do juli 30 Eerste training HE1
Bezoekers
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterVandaag1163
mod_vvisit_counterGisteren2368
mod_vvisit_counterDeze week3531
mod_vvisit_counterVorige week10601
mod_vvisit_counterDeze maand53413
mod_vvisit_counterVorige maand49962
mod_vvisit_counterTotaal3555778

Er zijn: 7 guests online
Links





Informatie 7-dorpen
toernooi

 

 

Jaarverslag
2012/2013
Uitslagen
en standen
Wegwijzer
 


fff
 


 
Jarig vandaag
Gefeliciteerd
Wim van Nieuwenhuijzen (64)
Voetbalnieuws
Weer

Website van de Voetbal Vereniging Oostkapelle

We proberen deze site zo actueel mogelijk te houden.
En daar hebben we ook jou bij nodig.
Blijf je nieuwtjes, foto's enz. enz. mailen naar postmaster@vvoostkapelle.nl

Voorbereiding seizoen 2015 - 2016

HEREN 1        
        aanvang
donderdag 6 augustus Oostkapelle 1 - Jong Ambon 1(oef) 19.30 uur
         
woe 12 augustus, BSC Dauwendaele 1 - Oostkapelle 1 19.00 uur
woe 12 augustus, BSC GPC Vlissingen 1/RCS 1 - Oostkapelle 1 20.00 uur
         
zaterdag 15 augustus finalewedstrijden BSC   14.15 of 19.00 uur  
         
woensdag 19 augustus Terneuzen 1 - Oostkapelle 1(oef) 19.30 uur
         
zaterdag 22 augustus Alliance 1 - Oostkapelle 1(bkr) 17.00 uur
dinsdag 25 augustus Serooskerke 1 - Oostkapelle 1(bkr) 18.30 uur
zaterdag 29 augustus Oostkapelle 1 - Kogelvangers 1(bkr) 14.30 uur
         
zaterdag 5 september GPC Vlissingen 1 - Oostkapelle 1(comp) 14.30 uur
         
HEREN 2        
         
zaterdag 22 augustus MZC'11 2 - Oostkapelle 2(bkr) 12.00 uur
donderdag 27 augustus Oostkapelle 2 - Zeel./Middelburg 2(bkr) 18.30 uur
zaterdag 29 augustus Colijnsplaatse Boys 2 - Oostkapelle 2(bkr) 13.30 uur
         
zaterdag 5 september Zaamslag 2 - Oostkapelle 2(comp)  
         
VROUWEN 1        
         
zaterdag 15 augustus Oostkapelle VR1 - Antibarbari VR1(oef) 12.00 uur
woensdag 19 augustus SSV'65 VR1 - Oostkapelle VR1(oef)  
         
woensdag 26 augustus Wolfaartsdijk VR1 - Oostkapelle VR1(bkr) 18.30 uur
zaterdag 29 augustus Oostkapelle VR1 - RCS VR1(bkr) 12.15 uur
         
zaterdag 5 september 1e competitiewedstrijd      
         
A1 JUNIOREN        
         
zaterdag 5 september Serooskerke A1 - Oostkapelle A1(bkr) 11.15 uur
         
zaterdag 12 september start competitie      
         
B1 JUNIOREN        
         
zaterdag 29 augustus Serooskerke B1 - Oostkapelle B1(bkr) 11.15 uur
zaterdag 5 september Oostkapelle B1 - Groede B1(bkr) 10.30 uur
         
zaterdag 12 september start competitie      
         
C1 JUNIOREN        
         
zaterdag 29 augustus Oostkapelle C1G - De Westhoek C1(bkr) 10.30 uur
zaterdag 5 september Hoek/Philippine C2 - Oostkapelle C1G(bkr) 11.00 uur
         
zaterdag 12 september start competitie      
         
D1G PUPILLEN        
         
zaterdag 29 augustus Oostkapelle D1G - Zeel./Middelburg D2(bkr) 9.00 uur
zaterdag 5 september Bevelanders D1 - Oostkapelle D1G(bkr) 10.00 uur
         
zaterdag 12 september start competitie      
         
D2G PUPILLEN        
         
zaterdag 29 augustus Oostkapelle D2G - VCK D2(bkr) 10.30 uur
zaterdag 5 september De Westhoek D2 - Oostkapelle D2G(bkr) 10.30 uur
         
zaterdag 12 september start competitie      
         
E1 PUPILLEN        
         
zaterdag 29 augustus Zeel./Middelburg O10-1 - Oostkapelle E1(bkr) 10.00 uur
zaterdag 5 september Oostkapelle E1 - De Westhoek E2 9.00 uur
         
zaterdag 12 september        
         
F1 PUPILLEN        
         
zaterdag 29 augustus Oostkapelle F1 - Jong Ambon F1(bkr) 9.00 uur
zaterdag 5 september Dauwendaele F2 - Oostkapelle F1(bkr) 11.00 uur
         
zaterdag 12 september        
 

Borsele Sloepoort Cup 2015


Van maandag 10 t/m donderdag 13 augustus staan de voorrondes van het 29e Borsele Sloepoort Cup toernooi op het programma.
Op zaterdag 15 augustus is de finaledag.

De door-deweekse-voorrondes vinden ’s avonds plaats; de aanvang is 19.00 uur en er doen steeds 4 elftallen mee. Op maandag wordt er op het veld van Lewedorpse Boys gespeeld; alle andere wedstrijden worden in Nieuwdorp afgewerkt.

De finaledag op zaterdag begint al om 12.00 uur en duurt tot 21.00 uur. Alle teams komen ook op deze finaledag aan bod. De uitslagen van de voorrondes zijn bepalend voor het wedstrijdschema op zaterdag.

Lees meer...

 

Maandag 27 juli nieuwe kansen

 

Competitie-indeling jeugd seizoen 2015-2016

 

Competitie-indeling heren 3 en 4

 

Indeling voor de beker

 

Leden kunnen geld sparen voor de V.V.O.

 

Droogte op de sportvelden

Door de aanhoudende droogte en de hoge temperaturen van de afgelopen periode zijn de sportvelden erg kwetsbaar.
Het kleine beetje vocht, dat gevallen is, zit alleen in de bovenste centimeters van de grond.
Voor een goed doorwortelde grasmat moet het vocht veel dieper zitten.
Om deze reden heeft Gemeente Veere besloten dat alle wedstrijd- en trainingsvelden tot nader bericht niet mogen worden gebruikt.
Bij betreding van het veld kan er schade ontstaan, die zich niet meer herstelt.
Het is dus wachten op een langere periode van neerslag.

 

Meer Oostkapelle Vrouwen

Volgend seizoen speelt Oostkapelle Vrouwen 1 in de 2e klas B tegen: 

  • Barendrecht 2
  • Berkel
  • Brielle
  • DSVP
  • DWO
  • GJS
  • Lyra
  • RKAVV
  • RVVH 2
  • Sleeuwijk
  • Stedoco 2.
 

Oostkapelle Vrouwen in de PZC, met dank aan Rudy Boogert

 

Wie helpt er bij het krijten van de lijnen?


Lijnen krijten op een voetbalveld doe je niet zomaar.
Het is een kunst.
Oostkapelle heeft een team met enthousiaste, vakkundige lijntrekkers. Eén van hen, Aart Rotte, wil er na vele jaren lijntrekken mee gaan stoppen.
Dus zoeken we een opvolger. Iets voor jou misschien?
Ben je geïnteresseerd, laat dit dan Richard of Cor weten via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 



En alles is te leren.
Je begrijpt zelf al dat
het zoals op de
foto hiernaast niet moet.

 

Op 10 juli jeugdteams op de foto

 
Hoofdsponsoren
Webvcam
Webshops





Programma en Uitslagen
Uitslagen
zaterdag 23 mei
Hoofdpl/B'vlt C1  - VVO C2G 2-1
zaterdag 16 mei
Sluis C1             -VVO C1 2-0
donderdag 14 mei
JVOZ C1M - VVO C1 0-7
zaterdag 9 mei
VVO 1 - Bruse Boys 1 3-3
Jong Ambon 2 - VVO 3 7-4
VVO A1 - Yerseke A1 1-1
FC Axel C1 - VVO C1 7-2

Twitter