Doe even kaartje in de bus bij Ton de Gooyer

Doe even kaartje in de bus bij Ton de Gooyer

De Schutters is op bezoek geweest bij Ton de Gooyer. Het is weer een tijdje geleden dat hij Duinhelm heeft kunnen bezoeken. Dat komt vooral omdat hij aan het sukkelen is met zijn gezondheid, hij heeft alzheimer. Die avond hebben we over van alles gekletst, ook over zijn ziekte.

Hij probeert het een plekje te geven, maar dat valt niet mee, hij doet z’n best. Frappant is het om te horen hoe belangrijk ‘de voetbal’ is geweest en nog steeds is voor Ton. Hij heeft dan ook in de loop der jaren de meest uiteenlopende functie gehad binnen de VVO. Bestuurslid, leider, Kantine- en Activiteitencommissie etc. etc.
Momenteel heeft hij een aantal dagen per week dagbesteding in Domburg, daar heeft ie het erg naar z’n zin. ‘Met steun van Magda, kom ik de dag wel door’ gaf hij steeds aan. Een extra steuntje kunnen ze wel gebruiken.

Doe een kaartje in de bus en/of laat even wat van je horen: Poolsterstraat 12, 4356 BT Oostkapelle.
Je beseft wellicht niet wat een kaartje voor zo iemand kan betekenen. Alvast bedankt!