Wapen VVO V.V.Oostkapelle V.V.O
  • Sponsoren
  • Routebeschrijving
  • Contact
MENU
  • Home
  • Actueel
    • Nieuws
    • Trainingsschema
    • Programma
    • Uitslagen
    • Standen
    • Covid19
  • Vereniging
    • Bestuur
    • Gedragscode
    • Documenten
    • Missie en Visie
    • Huisregels
    • Agenda
    • Vertrouwenspersonen
    • Verzorging
    • Scheidsrechter
    • Sponsoren
    • Sportdorp
    • Privacyverklaring
    • Geschiedenis
    • Login
    • Links
    • Organogram
  • Jeugd
    • JO19-1
    • MO19-1
    • JO17-1
    • JO15-1G
    • JO15-2
    • JO13-1
    • JO11-1
    • JO10-1
    • JO9-1
    • JO9-2
    • JO8-1
    • JO8-2
    • JO7-1G
  • Senioren
    • Heren 1
    • Heren 2
    • Heren 3
    • Heren 4
    • Heren 5
  • Vrouwen
    • Vrouwen 1
  • De Schutters
    • Supportersvereniging
    • Nieuws
    • Topscorer
    • Speler van het jaar
    • Latje Trap Competitie
    • Lid worden
  • Lid worden
  • Weekbrief
  • Sponsoren
  • Routebeschrijving
  • Contact

2 nov JO13: Oostkapelle/Domburg 2 - DWO'15 1 plus nog een eerder wedstrijdverslag

2 nov JO13: Oostkapelle/Domburg 2 - DWO'15 1 plus nog een eerder wedstrijdverslag

Vandaag tegen de het fusieteam uit Driewegen/Ovezande. De 1e competitie overwinning van vorige week ging gepaard met niet al te best voetbal. Dat gaan we vandaag anders doen.

Nog geen minuut bezig of we moeten al een doelpunt slikken, 0-1. We zijn nu wakker en beginnen te voetballen.
Het spel speelt zich vaak op de helft van de tegenstander af, maar de gelijkmaker wil er niet in. Rust 0-1.
In de rust spreken we af op dezelfde voet verder te gaan.
Het duurt niet lang na rust of Jelle maakt de gelijkmaker na goed voorbereidend werk van Jrgen. We zijn nu los en de tegenstander komt er maar zelden neer uit.
10 minuten later is het Jrgen die een fraaie actie evenzo fraai afmaakt.
Daarna wordt DWO nog n keer gevaarlijk, maar Jorim werpt zich met alles wat hij heeft voor de bal en maakt zo de aanval onschadelijk. Tussendoor wordt Jesse nog (per ongeluk) in het gezicht geschopt, maar gelukkig kan hij de wedstrijd uitspelen.
10 minuten voor tijd maakt Sam aan alle spanning een eind door goed mee op te komen en beheerst af te ronden na een goede voorzet van Jelle.
Het slotakkoord is voor Jrgen, die de turbo aanzet, iedereen z'n hielen laat zijn en fraai scoort. Een mooie overwinning met ook nog eens goed voetbal!


Dan een verslag van een eerdere wedstrijd:

WIK JO13-1 Oostkapelle/Domburg JO13-2
We begonnen de wedstrijd slap, maar we raakten al snel op voorsprong. Julian kreeg de bal en maakte een mooie actie. Hij kaatste de bal naar Florian en vervolgens kreeg Julian de bal terug daarna rondde hij de bal mooi af in het doel.
De rest van de wedstrijd verliep niet zo goed, het was rommelig en we maakten het veld niet breed als wij de bal hadden.
De tweede helft verliep ook niet zo goed het was nog steeds rommelig.
In de laatste minuut van de tweede helft schakelde de tegenstander snel in actie en was het heel rommelig in het 16 meter gebied, de tegenstander schoot en de bal kwam tegen Daan zijn bovenarm aan (hands). Daan stond in het 16 meter gebied dus is het natuurlijk een penalty. De tegenstander schoot de bal en Wesley stopt de bal, geniaal, daarna floot de scheidsrechter af en de wedstrijd was afgelopen.

Login Form

  • Gebruikersnaam vergeten?
  • Wachtwoord vergeten?
Tweets by @vvoostkapelle
Contact

Voetbalvereniging Oostkapelle
Sportpark Duinhelm
Magnolialaan 33
4356 JE Oostkapelle
0118-582293
b.g.g. secretaris@vvoostkapelle.nl twitter.com/vvoostkapelle facebook.com/vvoostkapelle
Webdesign: 7U Digital Originals

V.V. OOSTKAPELLE
Home Actueel Vereniging Jeugd Senioren Vrouwen De Schutters Publisher Sponsoren Lid worden Weekbrief Routebeschrijving Contact
Stukje insturen?

Wil je iets delen of een stukje insturen?
Stuur dan een e-mail naar: postmaster@vvoostkapelle.nl