
V.C.K JO9-2 - VVO/DOMBURG JO9-1 3-7
V.C.K JO9-2 - VVO/DOMBURG JO9-1 3-7
Vandaag spelen we alweer de derde wedstrijd. De aftrap is om 09.00 uur bij VCK dus vroeg uit de veren. Sem en Ferre waren er vandaag helaas niet bij. Onze nieuwe aanwinst Boaz was wel klaar om te mee te voetballen dus konden we toch met z'n 6en richting Koudekerke.
Jonah begint vandaag als keeper. Zo en Jonathan als blok achterin, Tygo en Boaz op het middenveld en Micah moet voor de doelpunten zorgen in de spits. In het begin gaat het lekker gelijk op en krijgen beide ploegen een paar kansjes. Micah pakt de bal af van de tegenstander en via de keeper gaat de bal er in. 0-1. Een paar minuutjes laten krijgt een speler van VCK de bal op eigen helft en gaat aan de wandel. Hij loopt iedereen voorbij en scoort de gelijkmaker. 1-1. Zo pakt maar weer eens en bal af in de verdediging en geeft de bak aan Micah. Micah passt naar Boaz die op zijn beurt Tygo vrij ziet staan voor de goal. Tygo haalt vol uit, maar de bal gaat net langs de verkeerde kant van de paal. Jonah kan een schot tegenhouden en ziet Micah helemaal vrij staan aan de andere kant van het veld. Vanuit zijn handen schiet hij de bal over alles en iedereen heen en zo staat Micah alleen voor de keeper en schiet via de paal de 2-1 binnen. Jonathan heeft het wel even gezien achterin en besluit maar eens mee naar voren te gaan. Hij krijgt de bal van Boaz, maar schiet net tegen de keeper aan. Micah neemt de corner die daarop volgt. Hij schiet de bal hard voor het doel en als niemand hem aanraakt rolt hij er zo via de paal in. 1-3. Net voor de rust schiet Micah nog een keer op doel en het lijkt alsof de keeper de bal voor de lijn tegenhoudt, maar hij is zo eerlijk om te zeggen dat de bal over de lijn was. 1-4.
Rust
In de tweede helft gaat Micah keepen en gaat Jonathan in de spits. Jonah laat zich gelijk gelden en schiet snel 3 keer op doel. De eerste gaat op de keeper, de tweede op de paal en de derde gaat erin. 1-5. Boaz speelt alsof hij zal jaren op voetbal zit en na een voorzet van Jonah scoort hij zn eerste doelpunt. 1-6. VCK krijgt een corner en na een hele harde knal staat het 2-6. Tygo schiet nog een keer van afstand en de keeper kan hem alleen maar tegenhouden. Jonah staat op de goede plek en maakt de 2-7. VCK komt er nog een keer snel uit en via via rolt de bal bij ons het doel in. 3-7. Gelijk daarna fluit de scheidsrechter af en gaan de punten mee in de tas!
De tweede overwinning op rij en je ziet dat het steeds beter gaat. Lekker overspelen en met zn allen aanvallen en verdedigen.
Tot volgende week!