V.C.K. MO17 - OKP MO17 (3-0)

 

Aftrap om 11:35 uur, iets te laat maar prima voetbalweertje! De wedstrijd begint rustig en gaat gelijk op. Na 5 minuten een tweetal corners van VCK die beide niks opleveren. 10 minuten in de eerste helft al een dubbele wissel bij de thuisploeg. Er zijn wat halve kansen over en weer maar niet echt gevaarlijk. In de 25e minuut komt Oostkapelle goed weg en knalt een schot op de paal en in de handen van de keepster. Vlak hierna weer een corner van VCK, ze worden toch iets gevaarlijker. Nog een schot op doel en en corner, maar de 0 - 0 staat bij rust nog op het  bord (nou ja, bij wijze van spreken dan, want het scorebord stond uit)

Aftrap om 12:25 uur, VCK zet wat meer druk nu maar vooralsnog zonder resultaat. Na een klein kwartiertje en mooi schot op doel door Mirre maar helaas. In de 20e minuut een corner voor VCK en deze wordt niet goed weggewerkt door onze meiden en het zat er een beetje aan te komen, een mooi doelpunt voor de thuisploeg….. jammer! Enkele minuten daarna en overtreding vlak voor het 16 meter gebied van Oostkapelle en deze wordt knap binnengeschoten: 2 – 0 Nu wordt het lastig, ook het gebrek aan wissels aan onze kant wordt nu duidelijk merkbaar, we kunnen geen frisse krachten inbrengen om iets terug te doen. Oostkapelle krijgt nog wel een paar corners maar het geluk ontbreekt. Na 20 minuten even een korte drinkpauze. Er zijn nog wat kleine kansjes over en weer maar er zit vandaag niet meer in. Vlak voor tijd maakt VCK zelfs nog de 3 – 0 uit de kluts na een corner. Onze meiden zijn moegestreden. Het was een mooie trainingspartij zullen we maar zeggen!

De meiden hebben hard gewerkt!