Lambic en Zundert op bierproefavond De Schutters

Lambic en Zundert op bierproefavond De Schutters

Eigenlijk zou hij dit samen doen met Sander de Kam, maar die was helaas ziek. Sander en Rick hebben de hele voorbereiding op deze gezellige avond voor hun rekening genomen, met hulp en ondersteuning van Jordy Conté vanuit Sligro (waarvoor dank). In een goed gevulde VVO-kantine werd menig vreemd biertje geserveerd, maar we begonnen met het blindproeven van wat regulier gerstenat. Wist men echt het verschil tussen Heineken, Grolsch, Jupiler en Brand? Nou, dat viel voor velen toch nog tegen, ondanks alle stoere verhalen. Daarna gingen we over op wat stevigere jongens, denk aan Lagunitas, Mort Subite Kriek Lambic, ’t Mag en Zundert 10. In de keuken hadden we hulp van Johan Dees, zodat we tussen de bedrijven door lekkere hapjes konden uitdelen, gerelateerd aan de biertjes. Niet te geloven, maar er was ook nog tijd voor een bierquiz, waar uiteindelijk team Pieter als winnaar naar voren kwam. Het was een zeer geslaagde avond, of dat de volgende morgen ook zo was ….