
Oostkapelle/Domburg 1 - 's Heer-Arendskerke 1
Oostkapelle/Domburg 1 - 's Heer-Arendskerke 1
Door de weersomstandigheden met afgekeurde trainingsvelden tot gevolg en wat ongemak met de verlichting op veld 2 kon niet gesproken worden van een solide voorbereiding op de wedstrijd tegen s Heer-Arendskerke. Tel daarbij op dat de wedstrijd tegen SSV ook al was afgelast kun je bijna spreken van een 2e winterstop.Maar goed, na weer een week van heel veel regenval kon er dan toch gespeeld worden.
Na een gelijkspel tegen Seroos en verlies tegen FC Axel en het officile verlies tegen Nieuwenhoorn na uitspelen van de 20 minuten van de gestaakte wedstrijd was het zaak weer eens te gaan winnen. Het was wel puzzelen geweest voor de trainers omdat de voltallige voorhoede er niet om diverse redenen niet bij kon zijn. Maar ook nu hadden we gewoon net zoveel spelers aan de aftrap als de tegenstander dus moesten zij het maar gaan doen.
De intenties waren direct duidelijk. Wij wilden aanvallen en daarmee de tegenstander onder druk zetten. Dat lukte aardig en al in de 4e minuut was er een aanval over de linkerkant met Sven die de bal aflegde op Wouter maar die kon de bal niet bereiken