
Vrouwen 1
Vrouwen 1
Of we nog wel eens voetballen? Jahoor zo af en toe, als het mee zit. Elk team herkent het wel: Je speelt beter in het begin van de wedstrijd en je komt voor te staan. Toch verlies je met 1-4. Dat is een beetje de korte samenvatting van de afgelopen periode. Je begrijpt het, we hebben het er niet graag over.
Simone heeft nog net geen klap verkocht, Arie wilde een nieuwe bril voor de scheidsrechter kopen en Mir en de grens zijn ook geen vrienden. Verbeterpuntje voor ons: niet je woede van je verlies op andere mensen afschrijven, wel zo makkelijk.
Verder gaan we toch nog ergens stabiel. Stabiel onderaan. (De 4 teams onder ons hebben al opgegeven, zo slecht zijn we nou ook weer niet). Met moet er toch bij gezegd worden, een fantastisch puntje gepakt bij de koploper.
Voor nieuwe tactieken staan we altijd open. De eigen goals gaan lekker, aan de andere kant van het veld wat gaat het minder (Jo, tijd voor carrire switch naar de verdediging??)
De 3e helft gaat ons nog wel lekker af, dus daar proosten we dan maar op. Op dit seizoen niet meer vechten, geen hands ballen, geen tennis meer voor Inge (we hebben je nodig), en toch nog een paar puntjes pakken.