De Schutters op Nieuwjaarsreceptie 2020

De Schutters op Nieuwjaarsreceptie 2020

Het zit allemaal heel dicht bij elkaar en de tweede stemronde aan het einde van dit voetbalseizoen zal beslissend zijn. Maarten Hazelaar gaat aan kop, direct gevolgd door Wouter, Jochem, Remco en Bas. De lijst van topscorer, voor de Arjen Pattenier Cup, wordt aangevoerd door Harold Vemeulen, terwijl VVO3 leider is in de stand om de Gerard Schipper Trofee (het meest scorende seniorenteam).


Traditiegetrouw overhandigde voorzitter Hans Burgs een cadeau aan de VVO, aan bestuurslid Richard Louws: een cheque ter waarde van 250 euro voor de inrichting van het nieuwe opberghok, achter de tribune.

De Schutters wenst eenieder een geweldig 2020, blijf alsjeblieft gezond!
Marianne Boone, Jos Staps, Kees Capelle, Remko Kruithof en Hans Burgs