Pupil van de Week: Moshe

Pupil van de Week: Moshe

Mijn naam is Moshe van Tilborgh, ik ben 8 jaar oud en woon samen met papa, mama, broer Mischa (speelt in JO15) en zus Esrah in Oostkapelle. Ik zit in groep 4 van de Lispeltuut in Oostkapelle. Mijn leukste vak op school is gym en mijn stomste vak taal. Verder zit ik op judo en heb ik daarbij een paar weken geleden mijn oranje slip gehaald en ik zit op schaken.

Ik speel in de JO9 van Oostkapelle samen met mijn vrienden Hjort, Jelle en Sem. Elke woensdag krijgen we een training van Wim of Imke en Jeffrey, het leukste van de training vind ik doelschieten. In de wedstrijden mag ik meestal de bal ingooien wat ik erg leuk vind. Afgelopen seizoen zijn we kampioen geworden, we hebben toen een ere-rondje in de brandweerwagen over het dorp gemaakt.Thuis speel ik graag met mijn Nerf en lees ik graag de Donald Duck. Ik vind
zelfgemaakte pasta bolognese lekker en de stoofpotjes die ik met papa wel eens maak.

Tot zaterdag allemaal!