Bestuur

 

HOOFDBESTUUR

Voorzitter
Ad Coppoolse (Portefeuille: PR / Interne en externe relaties / Beleid / Presentatiegids / Sportiviteit & Respect )
voorzitter@vvoostkapelle.nl

Secretaris
Marcel de Visser (Portefeuille: Wedstrijdsecretariaat / Ledenadministratie / Maatschappelijke Stage / Communicatie o.a. De Voltreffer, Social Media, Website, Poortbrief)
secretaris@vvoostkapelle.nl

Penningmeester
Ingmar Vos (Portefeuille: Entreegelden / Kas Controle Commissie / Contributie Administratie / Kantine / Activiteitencommissie) 
penningmeester@vvoostkapelle.nl

Commerciële zaken
Vacant (Portefeuille: Sponsors / Wedstrijdkleding / Club van 100)
sponsorzaken@vvoostkapelle.nl of commercielezaken@vvoostkapelle.nl

Facilitaire zaken 
Cor Stange/Richard Louws (Portefeuille: Onderhoud Gebouwen / Onderhoud Terrein / Terreinconsul / Wedstrijdcoordinatie)
algemeenbestuurslid@vvoostkapelle.nl

Voetbaltechnische zaken 
Ronald Mesu/Robert Marijs (Portefeuille: Senioren / Dames / Jeugdzaken / Opleiding / Scheidsrechters / Toernooicommissie)  
voetbaltechnischezaken@vvoostkapelle.nl

 

JEUGDBESTUUR

Jeugdvoorzitter 
Marcel Vermuë
jeugdvoorzitter@vvoostkapelle.nl 

Jeugdsecretaris 
Inge Lugtenburg 
jeugdsecretaris@vvoostkapelle.nl 

Jeugdcoordinator
Marcel Kanne (T/M JO11)
jeugdcoordinator@vvoostkapelle.nl 

Algemeen jeugdbestuurslid 
Andreas van Straten/Sander Maranus
algemeenjeugdbestuurslid@vvoostkapelle.nl 

 

OVERIGE CONTACTPERSONEN EN COMMISSIES: 

Ledenadministratie 
Bea Jobse 
ledenadministratie@vvoostkapelle.nl 

Wedstrijdsecretaris 
Gerard Jobse 
wedstrijdsecretaris@vvoostkapelle.nl 

Kantine commissie 
Johan Dagevos/Luuk Mesu
kc@vvoostkapelle.nl 

Postmaster website 
Piet Kruithof 
postmaster@vvoostkapelle.nl 

Redactie De Voltreffer 
Wilco Filius/Rens Maljers Vacature 
voltreffer@vvoostkapelle.nl 

Activiteitencommissie  
Pim Verheijen 
ac@vvoostkapelle.nl

Scheidsrechterscoördinator
Rick Sturm 
arbitrage@vvoostkapelle.nl