Bestuur

 

HOOFDBESTUUR

Voorzitter
Hans Barth (Portefeuille: PR / Interne en externe relaties / Beleid / Presentatiegids / Sportiviteit & Respect / De Schutters / Stuurgroep Sportdorp Oostkapelle)
voorzitter@vvoostkapelle.nl

Secretaris
Evalien Gabriëlse (Portefeuille: Wedstrijdsecretariaat / Ledenadministratie / Maatschappelijke Stage / Communicatie o.a. De Voltreffer, Social Media, Website, Poortbrief)
secretaris@vvoostkapelle.nl

Penningmeester
Jeroen Burgs (Portefeuille: Entreegelden / Kas Controle Commissie / Contributie Administratie / Kantine / Activiteitencommissie) 
penningmeester@vvoostkapelle.nl

Commerciële zaken
Bram Bos (Portefeuille: Sponsors / Wedstrijdkleding / Club van 100)
sponsorzaken@vvoostkapelle.nl of commercielezaken@vvoostkapelle.nl

Facilitaire zaken 
Cor Stange/Richard Louws (Portefeuille: Onderhoud Gebouwen / Onderhoud Terrein / Terreinconsul / Wedstrijdcoordinatie)
algemeenbestuurslid@vvoostkapelle.nl

Voetbaltechnische zaken 
Ronald Mesu/Robert Marijs (Portefeuille: Senioren / Dames / Jeugdzaken / Opleiding / Scheidsrechters / Toernooicommissie)  
voetbaltechnischezaken@vvoostkapelle.nl

 

JEUGDBESTUUR

Jeugdvoorzitter 
Rob Flipse
jeugdvoorzitter@vvoostkapelle.nl 

Jeugdsecretaris 
Mirjam Sol 
jeugdsecretaris@vvoostkapelle.nl 

Jeugdcoordinator 
Bram Maljaars 
jeugdcoordinator@vvoostkapelle.nl 

Algemeen jeugdbestuurslid 
John Kasse 
algemeenjeugdbestuurslid@vvoostkapelle.nl 

 

OVERIGE CONTACTPERSONEN EN COMMISSIES: 

Ledenadministratie 
Bea Jobse 
ledenadminstratie@vvoostkapelle.nl 

Wedstrijdsecretaris 
Gerard Jobse 
wedstrijdsecretaris@vvoostkapelle.nl 

Kantine commissie 
Johan Dagevos 
kc@vvoostkapelle.nl 

Postmaster website 
Piet Kruithof 
postmaster@vvoostkapelle.nl 

Redactie De Voltreffer 
Wilco Filius en Rens Maljers Vacature 
voltreffer@vvoostkapelle.nl 

Activiteitencommissie  
Jeroen Burgs / Pim Verheijen 
ac@vvoostkapelle.nl

Scheidsrechterscoördinator

Rick Sturm 

arbitrage@vvoostkapelle.nl