
Seizoensafsluiting Vrouwen 1
Seizoensafsluiting Vrouwen 1
Dit weekend hebben we ons seizoen afgesloten. Vrijdagavond hebben we met twee teams en vriendinnen meegedaan aan het Dikke Buuken toernooi.
Op halve veldjes voetballen en tussendoor hydrateren want vochtinname is gewoon belangrijk met die drukkende warmte. Met een team kwamen we zelfs in de finale, die we dan wel weer geheel terecht verloren van SVO WVV 20. De pret was er niet minder om want zodra de silent disco begon, ging een grote groep speelsters en ook het kader los op de muziek van de twee djs. Veel te snel was het afgelopen en ja dan maar op de fiets naar huis. De wastas konden we gelukkig last minute bij Marco en Heleen afgeven, waarvoor onze dank!
Zaterdag was dan eindelijk de dag die al zo lang door Mirre en Arianne voorbereid was. Een heel programma was in elkaar gedraaid: Met de tandems van Festina Lente op pad naar het Witte Schip in Zoutelande om daar te voetgolven. Dan weer terug op de tandem naar de kantine waar we zouden gaan barbecuen. Hopelijk gooit het weer geen roet in het eten want vrijdagavond waren we al kletsnat aangekomen op het toernooi in Vrouwenpolder.
Gelukkig scheen het zonnetje toen de karavaan met tandems vertrok. Eerst nog een beetje onwennig want bochten nemen is nogal een dingetje op zo een lange fiets. En diegenen die achterop zaten probeerden dan ook te sturen en dat ging dus niet. Dus af en toe met een luide gil door de kern van Oostkapelle gefietst maar eenmaal in de Aagtekerkseweg ging het gas er op. Binnen no time waren we in Zoutelande om daar aan het voetgolven te beginnen. Niet voordat de meegereisde sponsor Jan Willem (die volgens ons het meeste plezier had) ons trakteerde op een rondje.
Het voetgolven was gewoon erg leuk. De uitslag was wel een beetje een deceptie voor de trainers dus we houden het er maar op dat de uitslag gemanipuleerd is. Tenminste dat hopen wij.
Ondertussen werd Buienradar gecontroleerd en er kwam een gigantisch grote blauwe vlek onze kant op zetten, dus we besloten om direct en nog veel sneller terug naar Oostkapelle te fietsen. Het saamhorigheidsgevoel werd een beetje op de achtergrond gedrukt want geen natte haren was net iets belangrijker voor onze meiden. Dus het was aan een ieder om per tweetal naar Oostkapelle te scheuren.
Eenmaal in de kantine aangekomen werden de barbecues aangestoken en hongerig als we waren vielen we aan op het stokbrood, salades en vlees.
Na de barbecue namen we afscheid van Britt. Zij gaat ons verlaten. Begonnen in de Etjes en na al die jaren toe aan een andere uitdaging. Afgelopen vrijdag hadden we al afscheid genomen van Fit. Zij heeft een aantal jaren bij ons gevoetbald maar is inmiddels naar Middelburg verhuist. Jammer meiden dat jullie stoppen. We zien jullie vast en zeker nog wel langs de lijn.
We hebben tijdens het Dikke Buuken toernooi nog gescout en misschien levert dat nog een speelster op voor komend seizoen. De connecties zijn in ieder geval gelegd!
Graag willen wij onze sponsoren Jan Willem Hoogedeure van Hoogedeure Makelaars, Pieter Boone van Broodje Pieter Evenementen en onze anonieme sponsor bedanken. Mede dankzij de gulle bijdrages kunnen we leuke dingen doen. Jullie geven zelfs af en toe een rondje en bovendien zijn jullie ook nog eens gezellige gasten. Bedankt heren! Peter en Tanneke van Fietsverhuur Festina Lente: Ook bedankt voor jullie bijdrage aan dit seizoen! En ook Anno Nu willen we nog bedanken. Daar afgelopen winter heerlijk gegeten. Tot slot: Alle ouders bedankt voor de was- en rijbeurten.
Nu lekker zomervakantie vieren en 22 augustus starten we een nieuw seizoen!